השתלות שיניים

נושא השתלות השיניים עבר מהפכה של ממש בעשור האחרון, הן בגישות הטיפול, בסוגי השתלים ובטכנולוגיות ממוחשבות המהוות פריצת דרך באופן הטיפול.

שימוש באמצעים מתקדמים אלו דורש ניסיון רב והבנה רחבה ומעמיקה. מתוך שאיפה למצוינות, מתמיד ד"ר בר-חנן, להשתלם בארץ ובחו"ל וליישם את הטכניקות המובילות בעולם.

הניסיון הרב, ההבנה המעמיקה והשימוש בטכניקות מתקדמות בתחום ההשתלות מאפשרים למטופלינו ליהנות גם משיניים חדשות ביום אחד בלבד, הכולל השתלות ושיקום שיניים חדשות וקבועות בהתאם למקרה.

שיקום שיניים חסרות באמצעות שתלים דנטליים מאפשר שיקום שיניים קבוע, ומעניק איכות חיים משופרת.

השתלות שיניים

השתל הדנטלי משחזר את שורש השן הטבעית, על גביו מותקן השיקום הקבוע – כתר או גשר ומשמש במקרים מסויימים גם לשיפור האחיזה של תותבות נשלפות.

הניסיון הרב שצברנו לאחר ביצוע של אלפי השתלות יסייע לכם לסיים את הטיפול בקלות יחסית ויאפשר לכם חזרה מהירה לשגרה וליהנות משיניים חדשות ומתפקדות, שיאפשרו לכם אכילה בטוחה וחיוך אסתטי.

 


השתלות בתכנון ובניווט ממוחשב

ההשתלות במרפאתנו מבוצעות בתכנון דיגיטלי מהמתקדמים בעולם !

זוהי טכנולוגיה פורצת דרך המשפרת את אופן מהלך ההשתלות והופכת אותו לקל ומדויק מאד, ומאפשרת במרבית המקרים טיפול נטול כאב, וריפוי מהיר המאפשרים חזרה מהירה לשגרת החיים.תהליך השתלה קל ומדויק מתמיד!

ראשית אנו מבצעים הדמיית ה-CT במרפאה ובעזרת הנתונים האישיים המתקבלים, אנו מתכננים באופן דיגיטלי את מהלך ההשתלה, המתחשב בנפח העצם, מיקום תעלות העצב, בחירת השתלים המתאימים ביותר למקרה הטיפול וכן עיצוב ממוחשב של שיקום השיניים הסופי - (כתרים/גשרים וכו') על גבי מסך המחשב.

לאחר שלב התכנון, אנו שולחים את הנתונים לחברת השתלים לצורך ייצור סד - מדריך כירורגי (במקרים המתאימים) באמצעותו מוחדרים השתלים למיקום האופטימלי ביותר ובהתערבות כירורגית מינימלית.

יתרון חשוב נוסף, המתקבל באמצעות התכנון הדיגיטלי, הוא הכנה וייצור מראש של השיקום הסופי כתרים/גשרים (זמני או קבוע) עוד לפני ביצוע ההשתלות, הכנה זו מבוצעת באמצעות סורק הדיגיטלי המתקדם שלנו, כך שבמרבית המקרים מותקן גם השיקום על גבי השתלים באותו היום והמטופלים יוצאים עם שיניים חדשות ומתפקדות.