פתרונות למחוסרי עצם

מטופלים רבים שנזקקו להשתלות שיניים לא יכלו במשך שנים רבות לממש את חלומם בעקבות בעיה של מחסור נרחב בעצם הלסת בעקבות תהליך הנקרא "ספיגת עצם", אותו מחסור שלא אפשר את אחיזת השתלים בעצם לאורך זמן.

בזכות פיתוח דור חדש של שתלים ופתרונות מתקדמים ו"פורצי דרך" מתאפשר כיום גם למטופלים אלו, ליהנות משתלים דנטליים ומשיניים קבועות.

התנאי החשוב ביותר להתקנת שתלים, הוא נפח וצפיפות עצם בכמות כזו שתאפשר את התקנתם בצורה מיטבית ובטוחה.

פתרונות למחוסרי עצם

מטופלים הסובלים ממחסור בעצם הלסת, כתוצאה ממחלות חניכיים ומגורמים שונים, זוכים במרבית המקרים לעבור במרפאתנו טיפול בשיטות מתקדמות ופורצות דרך המאפשרות ביצוע השתלות מבלי לעבור טיפולים מורכבים של השתלות עצם. הרמות סינוס

מגוון השיטות, כוללות שימוש ב"שתלים קצרים" וייחודיים, בעלי שטח פנים רחב יותר המותאמים במיוחד למטופלים בעלי עצם דלה, טיפול השתלות ושיקום בשיטת all-on-4\6 המאפשר שיקום לסת שלמה ע"ג 4-6 שתלים בלבד, המותקנים בזווית מיוחדת, הרמת סינוס בשיטה זעיר פולשנית וקלה שפותחה ע"י פרופ' זיו מזור.

השתלת עצם בתכנון דיגיטלי מותאם אישית 

במקרים של חוסר עצם קיצוני בלסת, שאינו מאפשר ביצוע שתלים, אנו נעזרים בטכנולוגיה מתקדמת ופורצת דרך להשתלת עצם, המאפשרת בעקבותיה את התקנת השתלים בצורה אופטימלית.

סטנדרטים מהגבוהים בעולם

כל טיפולי ההשתלות מבוצעים בשיטות מתקדמות ועדכניות עם ניסיון קליני רחב ביותר ושימוש במערכות וסוגי שתלים בעלי תו-תקן בינ"ל, מבוסס מחקרים, של החברות המובילות והאיכותיות בעולם, רק כאלו שנחקרו והצלחתם הוכחה באופן מדעי לאורך שנים.